Az MMA Országos Szövetség semmilyen versenyt nem rendez 14 év alattiaknak

image Felföldi Szabolcs, az MMA Országos Szövetség elnöke küldte az alábbi sajtóközleményt, miszerint szövetsége úgy döntött, hogy még bemutató mérkőzés formájában sem engedélyezi 14 év alattiaknak az MMA versenyeket.

“A szervezetünk úgy döntött: 14 ÉV ALATT MAGYARORSZÁGON EGYÁLTALÁN NEM RENDEZÜNK MMA ( KETRECHARC ) VERSENYEKET, RENDEZVÉNYT, MEGMÉRETTETÉST, MÉG BEMUTATÓ MÉRKŐZÉS FORMÁJÁBAN SEM!!!
Nem a közgyűlés, nem az észérvek, hanem, a beismerés, miszerint Magyarországon az ifjúság építése az első.
Szövetségünk új elnöksége megörökölte a régi szabályrendszeri formátumot, melyet kénytelen volt egyenlőre folytatni, ám a közvélemény hatása és a szövetségek megállapodása érdekében kötelező volt ennek a határozatnak a  megvalósítása.”

MMA Országos Szövetség: Irány Baku, Azerbajdzsán!

image Gőzerővel készül az Októberi WMMAA Világszövetség  Európa Bajnokságára a három versenyző, aki lehetőséget kaphat kijutni a Baku-i csúcsrendezvényre. 

Az MMA Országos Szövetség várja mindenkinek a jelentkezését, ugyanis szeretnének minél több, jobb embereket tudni soraiban.

Ami kötelező: legalább kéthetente részt venni az MMA Válogatott edzésein Budapesten a BVSC Karate termében. 

Varga Péter ( korábbi K-1 Nemzetközi Bajnok ), és Felföldi Szabolcs ( Profi MMA Világbajnok, többszörös Kempo Világbajnok ) irányításával remélhetőleg ki lesz választva az igazi válogatott keret. 

A szabály: Nem lehet három győztes meccsnél több, az adott versenyző Sherdog rekordjában.

MMA Országos Szövetség

MMA Országos Szövetség: Ismét nagyot alkottunk!

image Május 24-én nagyszabású MMA Amatőr Utánpótlás versenyt rendezett Szövetségünk a Csepel MMA SC. termében. Ezúton köszönjük meg Juhász Sándornak a lehetőséget, és a segítséget.

A verseny érdekessége, hogy az Amatőr első vonalnak Superfightokat rendeztünk, ill. a legkisebbek ( 6-7-8 ) évesek is lehetőséget kaptak, persze nekik még csak bemutató meccsek keretében. A verseny végeredménye: 60 nevezés, 36 mérkőzés, ez igazán nagyra sikerült.Felföldi ” hegylakó ” Szabolcs a Szövetség elnöke elismerően nyilatkozott: – Mindent elkövettünk annak érdekében hogy színvonalas Nemzetközi versenyt hozzunk létre, és sikerült is. Őrjítően elfáradtunk, elnökként, edzőként, és bíróként is helyt kellett állnunk, de látva hogy milyen utánpótlásunk van egyszerűen könnybe csordul a szemem. Meg voltunk elégedve a felnőttekkel is, gigászi harcok voltak. Gratulálok mindenkinek – 

Eredmények:  

Gyermek -10 év – 40 kg, 2×1.5, bemutató mérkőzés: Szepesi Gábor ( Kick-Box Ráckeve) vs. Kovács Henrik ( MMA

Szolnok )

Gyermek -10 év – 45 kg, 2×1,5, bemutató mérkőzés: Budai Dávid ( MMA Szolnok ) vs. Borbély Szilárd ( Dunaharaszti Kempo Sport ) 

Gyermek -10 év, -20 kg, 2x.5, bemutató mérkőzés : Kovács Dominik ( Dunaharaszti Kempo Sport ) vs. Horváth Dávid ( Csepel MMA SC. )

Gyermek A 10-11 év, – 65 kg 2×2, 1. helyezett: Czap Erik ( Margita Fight Klub )

                                                           2. helyezett: Farkas Dominik ( MMA Csepel Sc. ) 

Gyermek A 10-11 év, – 53 kg 2×2, Superfight: Sebestyén Bence ( Csepel MMA SC. ) vs. Mozsár Zsolt ( MMA Szolnok )

Győz: Mozsár ellenfél nélkül!

Kadett lány 14-15 év, – 50 kg 2×1.5, bemutató mérkőzés: Farkas Valentina ( MMA Csepel SC ) vs. Schneider Vivien ( MMA Csepel Sc. ) 

Gyermek A 10-11 év, – 55 kg, 2×2, 1. helyezett: Pop Edy ( Margita Fight Klub )

                                                          2. helyezett: Szabó Gábor ( Dunaharaszti Kempo Sport )

                                                          3. helyezett Zöld Attila (l MMA Csepel Sc. )

Kadett lány 16-17 év, – 60 kg Superfight: Keszi-Horváth Luca ( MMA Csepel Sc. ) vs. Balogh Barbara 

győztes: Keszi-Horváth Luca 1. menet feladás 

Gyermek B 12-13 év, – 45 kg, 2×2, 1. helyezett: Crisan Catalin ( Margita Fight Klub )

                                                             2. helyezett: Petróci Tamás ( Dunaharaszti Kempo Sport )

                                                             3. helyezett: Valasek József ( MMA Csepel SC. )

Gyermek B 12-13 év, -60 kg, 2×2, 1. helyezett: Kovács Roland ( Hegyvidék Küzdősport Akadémia )

                                                            2. helyezett: Farkas Koppány ( Dorogi Kurayfat Kempo ) 

Kadett 12-14 év, – 66 kg, 2×2, 1. helyezett: Juhász Soma ( Dunaharaszti Kempo Sport )

                                                     2. helyezett: Gömöri Richárd ( MMA Csepel SC. )

Kadett 13-15 év, – 90 kg, 2×2, 1. helyezett: Lázár Sándor ( Kick-Box Ráckeve )

                                                     2.helyezett: Dányi Richárd ( Dunaharaszti Kempo Sport ) 

Junior 1,16-17 év, – 50 kg, 2×3, 1. helyezett: Jóni János ( MMA Csepel SC. )

                                                        2.helyezett: Kovács Rajmund ( Dunaharaszti Kempo Sport )

Junior 1,16-17 év, – 58 kg, 2×3, 1. helyezett: Bogádi Márk ( Dunaharaszti Kempo Sport )

                                                        2. helyezett: Szerelba Martin ( MMA Csepel SC. ) 

Junior 1,16-17 év, – 65 kg, 2×3, 1. helyezett: Buzi Kristóf ( Margita Fight Klub )

                                                        2. helyezett: Békési Viktor ( MMA Szolnok )

Junior 1,16-17 év, – 58 kg, 2×3, Superfight: Hankó János ( MMA Csepel SC. ) vs. Atieh Emad ( Margita Fight Klub )

győztes: Atieh Emad 2. menet hátsó fojtás 

Junior 1,16-17 év, – 75 kg, 2×3, 1. helyezett: Förstner Aurél ( Hegyvidék Küzdősport Akadémia )

                                                        2. helyezett: Simonyi Balázs ( MMA Csepel SC. )

Junior 2,16-18 év, – 85 kg, 2×3, 1. helyezett: Szőcs András ( Hegyvidék Küzdősport Akadémia )

                                                        2. helyezett: Bagi Zsolt ( Hajnóczy József Gimnázium ) 

Kadett 14-15 év, – 65 kg, 3×2, Superfight: Gergely Zsolt ( Patai Gladiátor Priskin BP. ) vs. Varga Attila ( MMA Csepel SC. ) győztes: Gergely Zsolt hátsó fojtás 2. menet

Junior 1,16-17 év, – 70 kg, 2×3, 1. helyezett: Prodán Csaba ( MMA Csepel SC. )

                                                        2. helyezett: Olár Dávid ( Dunaharaszti Kempo Sport )

                                                        3. helyezett: Ceilinger Dávid ( MMA Csepel SC. )

Itt ki kell emelnem Ceilinger Dávid nevét, ugyanis az Olár Dávid elleni mérkőzésen sérülést szenvedett. 

Szövetségünk nevében, gyógyulást kívánunk, igazi harcos vagy!

Junior 2,18-19-év, – 65 kg, 2×3, 1. helyezett: Bereczki László ( MMA Csepel SC. )

                                                        2. helyezett: Bálint Dávid ( Hajnóczy József Gimnázium )

                                                        3. helyezett: Simon Arnold ( Patai Gladiátor Priskin BP. )

Felnőtt – 90 kg Superfight 3×3 Beke Márk ( Hajnóczy József Gimnázium ) vs. Kiss Róbert ( MMA Csepel SC. )

győztes Beke Márk pontozás

Felnőtt – 80 kg, 3×3, 1. helyezett: Papp Dávid ( MMA Csepel SC. )

                                    2. helyezett: Kapusi Zoltán ( Dorogi Kurayfatt Kempo )

                                    3. helyezett: Szamosvári Henrik ( MMA Csepel SC. )

Felnőtt – 95 kg, 3×3, 1. helyezett: Molnár István ( Dorogi Kurayfatt Kempo )

                                    2. helyezett: Lévai Dávid ( Patai Gladiátor Priskin BP. )

                                    3. helyezett: Bakos Péter ( MMA Szolnok )

Felnőtt nehézsúly Superfight Sabau Raul ( Margita Fight Klub ) vs. Leiwolf Péter ( Hegyvidék Küzdősport Akadémia ) győztes: Sabau Raul pontozás 

Ezúton szeretném megköszönni az elnökségnek a munkáját, jelen esetben Bogárdi Péter alelnök úrnak,és Szombat Patrik titkár úrnak a munkáját, és persze szponzorainknak, akik nélkül nem jöhetett volna létre a rendezvény, akik mindig mellettünk állnak: 

                            – Harden Holding KFT.

                            – Zsolt bolt. hu

                            – Pecsupress

                            – Halkó Péter Vállalkozó

                            – xlsport.hu

                            – Shield Security

                            – Tüske MMA és Body Building Terem

– Felföldi Szabolcs elnök –

Lezajlott a Kempo és MMA Világkupa!

image Az MMA Országos Szövetség életében először rendezhetett
világkupa besorolású versenyt, ahol az amatőrök mellett a profik is helyet kaptak.

Felföldi Szabolcs a Szövetség
elnöke elégedett volt a felhozatallal, – megérte a sok munkát, azt a tömérdek áldozatot, és kitartást – fogalmazott
egyszerűen. A maratoni rendezvényen, becsatlakozva a Juhász Ferenc Emlékverseny Kempo Világkupájába, március 9-én
12.00-tól kezdődött, és az esti 22.00 órás díjkiosztóra már mindenki fáradt volt. A verseny komolyságát mutatva ez
idő alatt a bírák csak egyetlen alkalommal pihentették a ketrecet, az is mindössze 10 perc volt. Ezúton köszönjük
meg a bíráknak nevezetesen Patai Árpádnak ( Patai Gladiátor Team ), Császi Ferencnek ( MMA Szolnok ), Bogárdi
Péternek ( a frissen megválasztott szövetség Alelnöke ), és nem utolsó sorban Felföldi Szabolcsnak. A
profik is megmérették magukat, akiknek fontos állomás volt ez a Budapesten megrendezendő Kempo Világbajnokságig.

Az eredmények, kategória, és személyek szerint:

 Am.MMA Gyermek 10-12 év, -40 kg: 1. Mozsár Zsolt ( MMA
Szolnok edző: Császi Ferenc

                                                 
              2. Szabó Gábor ( Dunaharaszti
Kempo Sport )

                                                               
3. Váradi Rajmund  Besztercei Kempo Klub )

 

Am.MMA Gyermek 11-13 év, -70 kg: 1.Komár Dániel ( MMA Csepel
SC. edző: Juhász Sándor )

                                                 
              2. Kovács Roland ( Hegyvidék
Küzdősport Akadémia )

                                                 
              3.Juhász Soma ( Dunaharaszti
Kempo Sport )

 

Am.MMA Gyermek 13-14 év, -85 kg: 1.Zsiga Zsolt ( Zen Mushin
Do edző: Koczka Bernát )

                                                               
2.Dányi Richárd ( Dunaharaszti Kempo Sport )

 

Am.MMA Kadet 15 év, -60 kg:
           1.Seres Benjámin (
Besztercei Kempo Klub edző: Besztercei Móric )

                                                             
  2.Tamás Sándor ( Dunaharaszti Kempo Sport )

 

Am.MMA Kadet 15 év, -65 kg:
           1.Budavári Koppány
( Patai Gladiátor Team edző: Patai Árpád )

                                                 
              2.Olár Dávid ( Dunaharaszti
Kempo Sport )

 

Am.MMA Junior 1 16 év, -60
kg:        1.Harkány Szilveszter (
Besztercei Kempo Klub edző: Besztercei Móric )

                                                               
2.Dér Ádám ( Öt Elem Wushu )

                                                               
3.Kállai Alexander ( MMA Szolnok )

 

Am.MMA Junior 1 16 év, -66
kg:        1.Bereczki László ( MMA Csepel
SC. edző: Juhász Sándor )

                                                               
2.Dobos Gergő ( Győri Koko Gym )

 

Am.MMA Junior 16-17 év, -80
kg:      1.Bódi Ádám ( Zen Mushin Do edző: Koczka
Bernát )

                                                                
2.László Tamás ( Dunaharaszti Kempo Sport )

 

Am.MMA Felnőtt Vegyes nehézsúly: 1.Kiss Balázs ( Zen Mushin
Do edző: Koczka Bernát )

                                                               
2.Ghalea Abou Namoss ( Öt Elem Wushu )

 

Am.MMA Junior 2 18-19 év, -70 kg:  1.Kállai Roland (
MMA Szolnok edző: Császi Ferenc )

                                                               
2.Jóvér Bálint ( Patai Gladiátor Team )

                                                               
3.Döme János Bősi Kempo és MMA Klub )

 

Am.MMA Junior 2 18-19 év, – 83 kg: 1. Vince Simon ( Zen
Mushin Do edző: Koczka Bernát )

                                                               
2.Horváth Tibor ( Bősi Kempo és MMA Klub )

                                                               
3.Macilj Pelczynski ( Kong Sao Poland )

 

Am.MMA Felnőtt – 65
kg:                    
1.Hamodi Omár ( Dunaharaszti Kempo Sport edző. Felföldi Szabolcs )

                                                               
2.Halász Péter ( Bősi Kempo és MMA Klub )

 

Am.MMA Felnőtt – 70
kg:                    
1.Filip Sloboda ( Slovakian Kempo Federation trainer: Robert Szayka )

                                                               
2.Gunázer Péter ( Bősi Kempo és MMA Klub )

                                                               
3.Kovács László ( Patai Gladiátor Team Budapest )

 

Am.MMA Felnőtt – 75
kg:                    
1.Topánka Szilárd ( Dunaharaszti Kempo Sport edző: Felföldi Szabolcs )

                                                               
2.Matyóka Márió ( Zen Mushin Do )

                                                               
3.Turgunyica Erik ( Gönci Team )

 

Am.MMA Felnőtt – 80
kg:                    
1.Harsányi József ( Patai Gladiátor Team edző: Patai Árpád )

                                                               
2.Nagy Attila ( Gönci Team )

                                                               
3.Barhács Viktor ( MMA Szolnok )

 

Am.MMA Felnőtt – 85
kg:                    
1.Czifra Attila ( Patai Gladiátor Team edző: Patai Árpád )

                                                               
2.Varga István  MMA Szolnok )

                                                               
3.Szalai Gábor ( Bősi Kempo és MMA Klub )

 

Am MMA Felnőtt – 90
kg:                    
1.Hanász Róbert ( Gönci Team edző: Ifj. Gönci János )

                                                               
2.Makra Dávid ( MMA Csepel SC. )

                                                               
3.Keresztesi Ádám ( Öt Elem Wushu )

 

Am.MMA Felnőtt – 100
kg:                  
1.Bíró Tibor ( Öt Elem Wushu edző: László Károly )

                                                               
2.Leiwolf Péter ( Hegyvidék Küzdősport Akadémia )

 

Am.MMA Felnőtt + 100
kg:                 
1.David Drabik ( Kong Sao Poland trainer: Sylwester Czarnota )

                                                               
2.Komáromi Nándor ( Felcsúti Tigrisek )

 

Profi Superfight – 75
kg:                    
1.Szombat Patrik ( Dunaharaszti Kempo Sport edző: Felföldi Szabolcs )

                                                              
2.Jakub Krzyzawski ( Kong Sao Poland )

 

Am Superfight – 76
kg:                      
1.Bagdi Tamás ( Dunaharaszti Kempo Sport edző: Felföldi Szabolcs )

                                                              
2.Münzberg Gergő ( Zen Mushin Do )

 

Profi Superfight – 85 kg:     
              1.Mózsi Attila ( Patai
Gladiátor Team Budapest edző: Priskin Pál )

                                                             
2. Patrik Metojovsky ( Slovakian Kempo Federation )

 

Profi Superfight – 92 kg:          
         1.Michal Dobias ( Slovakian Kempo Federation
trainer: Robert Szayka )

               
                     
                     
  2.Oroszi Bertold ( Hatvani Thai-Box klub )

 

Profi Superfight Szupernehéz súly: 1. Sós Tibor (
Dunaharaszti Kempo Sport edző: Felföldi Szabolcs )

               
                     
                     
   2.Dalibor Maticka ( Slovakian Kempo Federation )

 

Gratulálunk a győzteseknek. 

Az MMA Országos Szövetség soron
következő állomása a 11. Kempo Világbajnokság áprilisban, ahol ringbe lép Szombat Patrik,
Besztercei Rajmund, Sós Tibor, Kálucz Martin, Besztercei Móric,és Felföldi ” hegylakó ” Szabolcs
is a románok elleni Profi MMA csapatbajnokságon. 

Májusban utánpótlás Ketrecharc verseny Pásztón, majd szintén májusban
a Profiknak K-1, MMA gála Ózdon.

 

Addig is szeressük ezt a sportot!

 Felföldi ” hegylakó ” Szabolcs

MMA Országos Szövetség      
          

Nyílt Kempo és MMA Világkupa

image Százhalombattán a városi sportcsarnokban rendezik meg március 7-9-ig a XII. Juhász Ferenc emlékversenyt, ami egyben nyílt Kempo és MMA világkupa is lesz. A Magyar MMA Szövetség vasárnap rendezi meg az MMA szabályrendszerű küzdelmeket.


sj

Hegyvidéki aranyak a kempo up kupán

image Öt érmes helyet sikerült szerezniük a hegyvidéki harcosoknak a negyedik
alkalommal megrendezett szigethalmi utánpótlás versenyen, a hétvégén. A Hegyvidék
Harcosai Küzdősport Akadémia két szakosztályának sportolói vettek részt a
tornán.

Kinőtte eddigi helyszínét az
immár negyedik alkalommal megtartott Szigethalmi Kempo Utánpótlás Kupa, amely
ebben az évben a felújított tököli sportcsarnokban kapott helyet. A versenyen a
Hegyvidék Harcosai Küzdősport Akadémia kempo és MMA szakosztályának harcosai
vettek részt. Lacza Ádám Illés és Felföldi Szabolcs vezetőedzők tanítványai
összesen öt érmes helynek örülhettek szombaton, köztük három esetben arany medáliának.

 Fegyveres formagyakorlatban a
hosszú kihagyás után ismét versenyző Steiner Villő győzedelmeskedett,
teljesítményéhez párosult még egy ezüstérem is, melyet stop semi kategóriában
érdemelt ki. Kalcsó Virág szintén második lett az áprilisi, budapesti kempo
világbajnokság versenykiírásában is szereplő stop semi-ben.

 A HHKA MMA szakosztályának
fighterei közül Halkó András a +85 kg-os, míg a magyar MMA bajnokságban
bronzérmes Leiwolf Péter a +100 kg-os súlycsoportban bizonyult a legjobbnak.
Mindketten kempo full B szabályrendszerben léptek szorítók közé.

 “Az utánpótlás kupát évről évre
azért rendezik meg, hogy a kezdő sportolóknak – korosztálytól független –
versenyzési lehetőséget biztosítson a Magyar Kempo Szövetség. A rutinszerzés és
önbizalom növelés a legfőbb célja a tornának, ezért kiemelten fontos részét
képezi a szervezet éves versenynaptárának. Örülök, hogy a HHKA sportolói
sikerélményekkel mehetnek haza Tökölről, eredményeikkel a saját és az akadémia
nívóját is emelik.” – értékelt Lacza Ádám Illés, aki a Magyar Kempo Szövetség
elnöke, és egyben a hegyvidéki akadémia sportigazgatója is.

 A IV. Szigethalmi Kempo
Utánpótlás Kupán három nemzet huszonnégy egyesülete vett részt, közel százötven
indulóval.

MMA Országos Bajnoki eredmények

image

December 14-én rendezte meg az MMA Országos Szövetség a 3. Magyar
Bajnoki fordulóját, melyet a Dunaharaszti Kempo Sport versenyzői ill.
szakmai stábja rendezett. Ebben az évben már hagyománnyá vált Magyar
Bajnoki versenysorozat, ami már Kozármislenyben ill. Hajdúsámsonban, már
aratott, méltán nevezhetjük a Szövetség Magyar Bajnoki döntőjének
nevezők, résztvevők, színvonal, és parázs meccsek révén. 

A résztvevő
klubok és a szövetségi vezetőknek egyéb elfoglaltsága is volt, pont itt
Dunaharasztin a nagy döntőn a Szövetség közgyűlést tartott, ahol a
napirendi pontokon kívül ( az új elnöki poszt betöltése, a
versenyszervezés átalakítása, sportkönyvek, tagdíjak, jövő évi tervek,
további külföldi Amatőr és Profi szereplés, szabályegyeztetés, stb. )
azt is megbeszélték a szövetség tagjai hogy a jövőre nézve támogatni
fogják egymás versenyét, mind versenyzővel, mind szervezői munkával,
mind lebonyolítással kapcsolatban, az összetartás erejével.
EREDMÉNYEK: MMA ORSZÁGOS SZÖVETSÉG MAGYAR BAJNOKI DÖNTŐ DUNAHARASZTI

Gyermek – 11évesek -40 kg
– 1. helyezett: Mozsár solt ( MMA Szoknok edző Császi Ferenc
– 2. helyezett: Szabó Gábor ( Dunaharaszti Kempo Sport
– 3. helyezett: Balog Benjámin ( MMA Klub Csepel )

Gyermek – 12 évesek + 60 kg – 1. helyezett: Dányi Richárd ( Dunaharaszti Kempo Sport edző Felföldi Szabolcs )
– 1. helyezett: Bartók Máté ( MMA Klub Csepel )

Gyermek – 13 évesek + 50 kg
– 1. helyezett: Komár Dániel ( MMA Klub Csepel edtő Juhász Sándor )
– 2. helyezett Kovács Roland ( Hegyvidék Küzdősport Akadémia )
– 3. helyezett Juhász Soma ( Dunaharaszti Kempo Sport )

Komár Dánielt a Szövetség Abszolút Amatőr Magyar Bajnokának nyilvánította!

Kadett 14-15 évesek 50-55 kg Superfight
– Győztes Emad Attieh ( Margita Fight Klub ) karfeszítés edző Dana Rómeó
– vesztes Balogh Sándor ( MMA Klub Csepel )

Kadett 14-15 évesek 60-65 kg
– 1. helyezett Zsiga Zsolt ( Pásztói Ju-Jitsu Klub edző Koczka Bernát )
– 2. helyezett Olár Dávid ( Dunaharaszti Kempo Sport )
– 3. helyezett Bari Martin ( Besztercei Kempo Klub Ózd )

Zsiga Zsoltot a Szövetség Abszolút Amatőr Magyar Bajnokká nyilvánította

Kadett 14-16 évesek 60-75 kg
– 1. helyezett Hankó János ( MMA Klub Csepel edző Juhász Sándor )
– 2. helyezett Rodán Csaba ( MMA Klub Csepel )
– 3. helyezett Pókos Richárd ( Besztercei Kempo Klub Ózd )

Hankó Jánost a Szövetség Abszolút Amatőr Magyar Bajnokká nyilvánította.

Junior 1 16-17 évesek 60-72 kg
– 1. helyezett Bódi Ádám ( Pásztói Ju-Jitsu Klub edző Koczka Bernát )
– 2. helyezett Adamkó Ferenc ( Dunaharaszti Kempo Sport )

Junior 1 16-17 évesek 85-90 kg
– 1. helyezett Kiss Balázs ( Pásztói Ju-Jitsu Klub edző Koczka Bernát )
– 2. helyezett Sánta Márk ( Margita Fight klub )

Junior 2 16-19 évesek 65-68 kg
– 1. helyezett Kállai Róbert ( MMA Szolnok edző Császi Ferenc )
– 2. helyezett Kiss Róbert ( MMA klub Csepel )

Kiss Róbertet a Szövetség kategóriája Abszolút Amatőr Magyar Bajnokká nyilvánította.

Felnőtt 65-70 kg
– 1. helyezett Topánka Szilárd ( Dunaharaszti Kempo Sport edző Felföldi Szabolcs )
– 2. helyezett Simon Arnold ( MMA Klub Csepel )

Topánka Szilárdot a Szövetség Abszolút Amatőr Magyar Bajnokká nyilvánította.

Felnőtt 70-75 kg
– 1. helyezett Magyar Gergő ( Hegyvidék Küzdősport Akadémia edző Felföldi Szabolcs )
– 2. helyezett Matyóka Márió ( Pásztói Ju-Jitsu Klub )
– 3. helyezett Barhács Viktor ( MMA Szolnok )

Magyar Gergőt a Szövetség Abszolút Amaőr Magyar Bajnokká nyilvánította.

Felnőtt 75-80 kg
– 1. helyezett Münzberg Gergő ( Pásztói Ju-Jitsu Klub edző Koczka Bernát )
– 2. helyezett Tóth Bálint ( Agria Taekwondo és MMA Klub Eger )

Felnőtt 85-90 kg
– 1. helyezett Alter Milán ( Agria Taekwondo és MMA Klub Eger edző Pogár Máriusz )
– 2. helyezett Varga István ( MMA Szolnok )
– 3. helyezett Barta János ( Öt Elem Wushu Egyesület )

Felnőtt 90-95 kg
– 1.helyezett Makra Dávid ( MMA Klub Csepel edző Juhász Sándor )
– 2. helyezett Halkó András ( Hegyvidék Küzdősport Akadémia )
– 3. helyezett Leiwolf Péter ( Hegyvidék Küzdősport Akadémia )

Felnőtt + 95 kg
– 1. helyezett Galambos Sándor ( Pit bull Team Nyíregyháza edző Kelemen Zsolt )
– 2. helyezett László Zsolt ( Dunaharaszti Kempo Sport )

Az est folyamán Felföldi Szabolcsot óriási megtiszteltetés érte, nagy
ováció közepette átvehette Juhász Sándortól azt az elismerő oklevelet
ami azt igazolja hogy 2014 január 1-től hivatalosan is Felföldi Szabolcs
az MMA ORSZÁGOS SZÖVETSÉG elnöke.

Gratulálunk a részvevőknek és a győzteseknek, bajnokoknak egyaránt.
Három új klubbal bővült a Szövetség bázisa nevezetesen a Besztercei
Kempo Klubbal Besztercei Móric révén, az Agria Taekwondo és MMA Klubbal
Pogár Máriusz révén, és a Pásztói Ju-Jitsu Klubbal Koczka Bernát révén.
Üdvözöljük az új tagokat!

Köszönjük támogatóinknak:
– Dunaharaszti Polgármesteri Hivatala ( Szalai László Polgármester )
– Shield Security ( Lacza Ádám Illés )
– Zsolt bolt. ( Höhts Zsolt )
– Schumacher Péter vállalkozó
– Kisduna Panzió és Étterem ( Győri Attila )
– Adrenalin Energy Drink
– Xlsport . hu ( Ezüstszegi József )
– Székely Budó Fight Budopest . hu ( Székely Sándor )
– Kisduna TV

Ez úton kívánok mindenkinek Boldog, kiegyensúlyozottabb és egy könnyebb új évet!
Felföldi ” hegylako ” Szabolcs
Dunaharaszti Kempo Sport
MMA Országos Szövetség

MMA bajnoki döntő Dunaharasztiban

image

 2013. december 14-én
rendezik az MMA Országos Szövetség magyar bajnoki döntőjét Dunaharasztiban. A
rendezvényre mintegy tizenöt klubot várnak.

 Karácsony előtt bő tíz nappal eldől, kik a legjobb harcosok
az MMA Országos Szövetségnél. A Dunaharasztiban rendezendő versenyen az
előzetes hírek szerint tizenöt klub vesz részt, hogy megküzdjön a különböző
súlycsoportokban meghirdetett bajnoki címekért.

 Felföldi Szabolcs (szervező): „Méltó befejezést várunk a
2013-as esztendőnek, ahol a szövetség abszolút amatőr MMA bajnokait
kitüntetjük. A haraszti küzdősport-rendezvényeken mindig remek hangulat
uralkodik, ezért bízom abban, hogy ezúttal sem lesz másként, és minden szurkoló
elégedetten távozik majd a csarnokból.”

 A versenynek a dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános
Iskola tornacsarnoka ad otthont.

 További információk:

www.hungariankempo.hu

 

Pecsu Press

www.pecsu.hu