MMA Országos Szövetség: Ismét nagyot alkottunk!

image Május 24-én nagyszabású MMA Amatőr Utánpótlás versenyt rendezett Szövetségünk a Csepel MMA SC. termében. Ezúton köszönjük meg Juhász Sándornak a lehetőséget, és a segítséget.

A verseny érdekessége, hogy az Amatőr első vonalnak Superfightokat rendeztünk, ill. a legkisebbek ( 6-7-8 ) évesek is lehetőséget kaptak, persze nekik még csak bemutató meccsek keretében. A verseny végeredménye: 60 nevezés, 36 mérkőzés, ez igazán nagyra sikerült.Felföldi ” hegylakó ” Szabolcs a Szövetség elnöke elismerően nyilatkozott: – Mindent elkövettünk annak érdekében hogy színvonalas Nemzetközi versenyt hozzunk létre, és sikerült is. Őrjítően elfáradtunk, elnökként, edzőként, és bíróként is helyt kellett állnunk, de látva hogy milyen utánpótlásunk van egyszerűen könnybe csordul a szemem. Meg voltunk elégedve a felnőttekkel is, gigászi harcok voltak. Gratulálok mindenkinek – 

Eredmények:  

Gyermek -10 év – 40 kg, 2×1.5, bemutató mérkőzés: Szepesi Gábor ( Kick-Box Ráckeve) vs. Kovács Henrik ( MMA

Szolnok )

Gyermek -10 év – 45 kg, 2×1,5, bemutató mérkőzés: Budai Dávid ( MMA Szolnok ) vs. Borbély Szilárd ( Dunaharaszti Kempo Sport ) 

Gyermek -10 év, -20 kg, 2x.5, bemutató mérkőzés : Kovács Dominik ( Dunaharaszti Kempo Sport ) vs. Horváth Dávid ( Csepel MMA SC. )

Gyermek A 10-11 év, – 65 kg 2×2, 1. helyezett: Czap Erik ( Margita Fight Klub )

                                                           2. helyezett: Farkas Dominik ( MMA Csepel Sc. ) 

Gyermek A 10-11 év, – 53 kg 2×2, Superfight: Sebestyén Bence ( Csepel MMA SC. ) vs. Mozsár Zsolt ( MMA Szolnok )

Győz: Mozsár ellenfél nélkül!

Kadett lány 14-15 év, – 50 kg 2×1.5, bemutató mérkőzés: Farkas Valentina ( MMA Csepel SC ) vs. Schneider Vivien ( MMA Csepel Sc. ) 

Gyermek A 10-11 év, – 55 kg, 2×2, 1. helyezett: Pop Edy ( Margita Fight Klub )

                                                          2. helyezett: Szabó Gábor ( Dunaharaszti Kempo Sport )

                                                          3. helyezett Zöld Attila (l MMA Csepel Sc. )

Kadett lány 16-17 év, – 60 kg Superfight: Keszi-Horváth Luca ( MMA Csepel Sc. ) vs. Balogh Barbara 

győztes: Keszi-Horváth Luca 1. menet feladás 

Gyermek B 12-13 év, – 45 kg, 2×2, 1. helyezett: Crisan Catalin ( Margita Fight Klub )

                                                             2. helyezett: Petróci Tamás ( Dunaharaszti Kempo Sport )

                                                             3. helyezett: Valasek József ( MMA Csepel SC. )

Gyermek B 12-13 év, -60 kg, 2×2, 1. helyezett: Kovács Roland ( Hegyvidék Küzdősport Akadémia )

                                                            2. helyezett: Farkas Koppány ( Dorogi Kurayfat Kempo ) 

Kadett 12-14 év, – 66 kg, 2×2, 1. helyezett: Juhász Soma ( Dunaharaszti Kempo Sport )

                                                     2. helyezett: Gömöri Richárd ( MMA Csepel SC. )

Kadett 13-15 év, – 90 kg, 2×2, 1. helyezett: Lázár Sándor ( Kick-Box Ráckeve )

                                                     2.helyezett: Dányi Richárd ( Dunaharaszti Kempo Sport ) 

Junior 1,16-17 év, – 50 kg, 2×3, 1. helyezett: Jóni János ( MMA Csepel SC. )

                                                        2.helyezett: Kovács Rajmund ( Dunaharaszti Kempo Sport )

Junior 1,16-17 év, – 58 kg, 2×3, 1. helyezett: Bogádi Márk ( Dunaharaszti Kempo Sport )

                                                        2. helyezett: Szerelba Martin ( MMA Csepel SC. ) 

Junior 1,16-17 év, – 65 kg, 2×3, 1. helyezett: Buzi Kristóf ( Margita Fight Klub )

                                                        2. helyezett: Békési Viktor ( MMA Szolnok )

Junior 1,16-17 év, – 58 kg, 2×3, Superfight: Hankó János ( MMA Csepel SC. ) vs. Atieh Emad ( Margita Fight Klub )

győztes: Atieh Emad 2. menet hátsó fojtás 

Junior 1,16-17 év, – 75 kg, 2×3, 1. helyezett: Förstner Aurél ( Hegyvidék Küzdősport Akadémia )

                                                        2. helyezett: Simonyi Balázs ( MMA Csepel SC. )

Junior 2,16-18 év, – 85 kg, 2×3, 1. helyezett: Szőcs András ( Hegyvidék Küzdősport Akadémia )

                                                        2. helyezett: Bagi Zsolt ( Hajnóczy József Gimnázium ) 

Kadett 14-15 év, – 65 kg, 3×2, Superfight: Gergely Zsolt ( Patai Gladiátor Priskin BP. ) vs. Varga Attila ( MMA Csepel SC. ) győztes: Gergely Zsolt hátsó fojtás 2. menet

Junior 1,16-17 év, – 70 kg, 2×3, 1. helyezett: Prodán Csaba ( MMA Csepel SC. )

                                                        2. helyezett: Olár Dávid ( Dunaharaszti Kempo Sport )

                                                        3. helyezett: Ceilinger Dávid ( MMA Csepel SC. )

Itt ki kell emelnem Ceilinger Dávid nevét, ugyanis az Olár Dávid elleni mérkőzésen sérülést szenvedett. 

Szövetségünk nevében, gyógyulást kívánunk, igazi harcos vagy!

Junior 2,18-19-év, – 65 kg, 2×3, 1. helyezett: Bereczki László ( MMA Csepel SC. )

                                                        2. helyezett: Bálint Dávid ( Hajnóczy József Gimnázium )

                                                        3. helyezett: Simon Arnold ( Patai Gladiátor Priskin BP. )

Felnőtt – 90 kg Superfight 3×3 Beke Márk ( Hajnóczy József Gimnázium ) vs. Kiss Róbert ( MMA Csepel SC. )

győztes Beke Márk pontozás

Felnőtt – 80 kg, 3×3, 1. helyezett: Papp Dávid ( MMA Csepel SC. )

                                    2. helyezett: Kapusi Zoltán ( Dorogi Kurayfatt Kempo )

                                    3. helyezett: Szamosvári Henrik ( MMA Csepel SC. )

Felnőtt – 95 kg, 3×3, 1. helyezett: Molnár István ( Dorogi Kurayfatt Kempo )

                                    2. helyezett: Lévai Dávid ( Patai Gladiátor Priskin BP. )

                                    3. helyezett: Bakos Péter ( MMA Szolnok )

Felnőtt nehézsúly Superfight Sabau Raul ( Margita Fight Klub ) vs. Leiwolf Péter ( Hegyvidék Küzdősport Akadémia ) győztes: Sabau Raul pontozás 

Ezúton szeretném megköszönni az elnökségnek a munkáját, jelen esetben Bogárdi Péter alelnök úrnak,és Szombat Patrik titkár úrnak a munkáját, és persze szponzorainknak, akik nélkül nem jöhetett volna létre a rendezvény, akik mindig mellettünk állnak: 

                            – Harden Holding KFT.

                            – Zsolt bolt. hu

                            – Pecsupress

                            – Halkó Péter Vállalkozó

                            – xlsport.hu

                            – Shield Security

                            – Tüske MMA és Body Building Terem

– Felföldi Szabolcs elnök –

Vélemény, hozzászólás?

Ez a weboldal az Akismet szolgáltatását használja a spam kiszűrésére. Tudjunk meg többet arról, hogyan dolgozzák fel a hozzászólásunk adatait..