Lezajlott a Kempo és MMA Világkupa!

image Az MMA Országos Szövetség életében először rendezhetett
világkupa besorolású versenyt, ahol az amatőrök mellett a profik is helyet kaptak.

Felföldi Szabolcs a Szövetség
elnöke elégedett volt a felhozatallal, – megérte a sok munkát, azt a tömérdek áldozatot, és kitartást – fogalmazott
egyszerűen. A maratoni rendezvényen, becsatlakozva a Juhász Ferenc Emlékverseny Kempo Világkupájába, március 9-én
12.00-tól kezdődött, és az esti 22.00 órás díjkiosztóra már mindenki fáradt volt. A verseny komolyságát mutatva ez
idő alatt a bírák csak egyetlen alkalommal pihentették a ketrecet, az is mindössze 10 perc volt. Ezúton köszönjük
meg a bíráknak nevezetesen Patai Árpádnak ( Patai Gladiátor Team ), Császi Ferencnek ( MMA Szolnok ), Bogárdi
Péternek ( a frissen megválasztott szövetség Alelnöke ), és nem utolsó sorban Felföldi Szabolcsnak. A
profik is megmérették magukat, akiknek fontos állomás volt ez a Budapesten megrendezendő Kempo Világbajnokságig.

Az eredmények, kategória, és személyek szerint:

 Am.MMA Gyermek 10-12 év, -40 kg: 1. Mozsár Zsolt ( MMA
Szolnok edző: Császi Ferenc

                                                 
              2. Szabó Gábor ( Dunaharaszti
Kempo Sport )

                                                               
3. Váradi Rajmund  Besztercei Kempo Klub )

 

Am.MMA Gyermek 11-13 év, -70 kg: 1.Komár Dániel ( MMA Csepel
SC. edző: Juhász Sándor )

                                                 
              2. Kovács Roland ( Hegyvidék
Küzdősport Akadémia )

                                                 
              3.Juhász Soma ( Dunaharaszti
Kempo Sport )

 

Am.MMA Gyermek 13-14 év, -85 kg: 1.Zsiga Zsolt ( Zen Mushin
Do edző: Koczka Bernát )

                                                               
2.Dányi Richárd ( Dunaharaszti Kempo Sport )

 

Am.MMA Kadet 15 év, -60 kg:
           1.Seres Benjámin (
Besztercei Kempo Klub edző: Besztercei Móric )

                                                             
  2.Tamás Sándor ( Dunaharaszti Kempo Sport )

 

Am.MMA Kadet 15 év, -65 kg:
           1.Budavári Koppány
( Patai Gladiátor Team edző: Patai Árpád )

                                                 
              2.Olár Dávid ( Dunaharaszti
Kempo Sport )

 

Am.MMA Junior 1 16 év, -60
kg:        1.Harkány Szilveszter (
Besztercei Kempo Klub edző: Besztercei Móric )

                                                               
2.Dér Ádám ( Öt Elem Wushu )

                                                               
3.Kállai Alexander ( MMA Szolnok )

 

Am.MMA Junior 1 16 év, -66
kg:        1.Bereczki László ( MMA Csepel
SC. edző: Juhász Sándor )

                                                               
2.Dobos Gergő ( Győri Koko Gym )

 

Am.MMA Junior 16-17 év, -80
kg:      1.Bódi Ádám ( Zen Mushin Do edző: Koczka
Bernát )

                                                                
2.László Tamás ( Dunaharaszti Kempo Sport )

 

Am.MMA Felnőtt Vegyes nehézsúly: 1.Kiss Balázs ( Zen Mushin
Do edző: Koczka Bernát )

                                                               
2.Ghalea Abou Namoss ( Öt Elem Wushu )

 

Am.MMA Junior 2 18-19 év, -70 kg:  1.Kállai Roland (
MMA Szolnok edző: Császi Ferenc )

                                                               
2.Jóvér Bálint ( Patai Gladiátor Team )

                                                               
3.Döme János Bősi Kempo és MMA Klub )

 

Am.MMA Junior 2 18-19 év, – 83 kg: 1. Vince Simon ( Zen
Mushin Do edző: Koczka Bernát )

                                                               
2.Horváth Tibor ( Bősi Kempo és MMA Klub )

                                                               
3.Macilj Pelczynski ( Kong Sao Poland )

 

Am.MMA Felnőtt – 65
kg:                    
1.Hamodi Omár ( Dunaharaszti Kempo Sport edző. Felföldi Szabolcs )

                                                               
2.Halász Péter ( Bősi Kempo és MMA Klub )

 

Am.MMA Felnőtt – 70
kg:                    
1.Filip Sloboda ( Slovakian Kempo Federation trainer: Robert Szayka )

                                                               
2.Gunázer Péter ( Bősi Kempo és MMA Klub )

                                                               
3.Kovács László ( Patai Gladiátor Team Budapest )

 

Am.MMA Felnőtt – 75
kg:                    
1.Topánka Szilárd ( Dunaharaszti Kempo Sport edző: Felföldi Szabolcs )

                                                               
2.Matyóka Márió ( Zen Mushin Do )

                                                               
3.Turgunyica Erik ( Gönci Team )

 

Am.MMA Felnőtt – 80
kg:                    
1.Harsányi József ( Patai Gladiátor Team edző: Patai Árpád )

                                                               
2.Nagy Attila ( Gönci Team )

                                                               
3.Barhács Viktor ( MMA Szolnok )

 

Am.MMA Felnőtt – 85
kg:                    
1.Czifra Attila ( Patai Gladiátor Team edző: Patai Árpád )

                                                               
2.Varga István  MMA Szolnok )

                                                               
3.Szalai Gábor ( Bősi Kempo és MMA Klub )

 

Am MMA Felnőtt – 90
kg:                    
1.Hanász Róbert ( Gönci Team edző: Ifj. Gönci János )

                                                               
2.Makra Dávid ( MMA Csepel SC. )

                                                               
3.Keresztesi Ádám ( Öt Elem Wushu )

 

Am.MMA Felnőtt – 100
kg:                  
1.Bíró Tibor ( Öt Elem Wushu edző: László Károly )

                                                               
2.Leiwolf Péter ( Hegyvidék Küzdősport Akadémia )

 

Am.MMA Felnőtt + 100
kg:                 
1.David Drabik ( Kong Sao Poland trainer: Sylwester Czarnota )

                                                               
2.Komáromi Nándor ( Felcsúti Tigrisek )

 

Profi Superfight – 75
kg:                    
1.Szombat Patrik ( Dunaharaszti Kempo Sport edző: Felföldi Szabolcs )

                                                              
2.Jakub Krzyzawski ( Kong Sao Poland )

 

Am Superfight – 76
kg:                      
1.Bagdi Tamás ( Dunaharaszti Kempo Sport edző: Felföldi Szabolcs )

                                                              
2.Münzberg Gergő ( Zen Mushin Do )

 

Profi Superfight – 85 kg:     
              1.Mózsi Attila ( Patai
Gladiátor Team Budapest edző: Priskin Pál )

                                                             
2. Patrik Metojovsky ( Slovakian Kempo Federation )

 

Profi Superfight – 92 kg:          
         1.Michal Dobias ( Slovakian Kempo Federation
trainer: Robert Szayka )

               
                     
                     
  2.Oroszi Bertold ( Hatvani Thai-Box klub )

 

Profi Superfight Szupernehéz súly: 1. Sós Tibor (
Dunaharaszti Kempo Sport edző: Felföldi Szabolcs )

               
                     
                     
   2.Dalibor Maticka ( Slovakian Kempo Federation )

 

Gratulálunk a győzteseknek. 

Az MMA Országos Szövetség soron
következő állomása a 11. Kempo Világbajnokság áprilisban, ahol ringbe lép Szombat Patrik,
Besztercei Rajmund, Sós Tibor, Kálucz Martin, Besztercei Móric,és Felföldi ” hegylakó ” Szabolcs
is a románok elleni Profi MMA csapatbajnokságon. 

Májusban utánpótlás Ketrecharc verseny Pásztón, majd szintén májusban
a Profiknak K-1, MMA gála Ózdon.

 

Addig is szeressük ezt a sportot!

 Felföldi ” hegylakó ” Szabolcs

MMA Országos Szövetség      
          

Vélemény, hozzászólás?

Ez a weboldal az Akismet szolgáltatását használja a spam kiszűrésére. Tudjunk meg többet arról, hogyan dolgozzák fel a hozzászólásunk adatait..