Kick-box Utánpótlás EB: Magyarország a második az éremtáblázaton!!!

image

Az olaszországi Lignanoban befejeződött a  WAKO Junior és Kadett Kick-box Európa-bajnokság. Összességét tekintve a magyar válogatott fényesen helytállt, hiszen megelőzve nagy hagyományokkal és jóval nagyobb anyagi lehetőségekkel bíró nemzeteket, az orosz válogatott mögött a második lett a 38 ország közül az éremtáblázaton a megszerzett 18 arany, 11 ezüst és 28 bronzéremmel.

Mögöttünk sorrendben az olasz, horvát, szerb, lengyel, angol, ír és portugál válogatott található az első tízben. A szabályrendszereket nézve semi-contactban elsők lettünk, megelőzve az örök riválist, a rendező olasz csapatot. Szintén elsők lettünk – a lengyelek előtt – kick-light szabályrendszerben is. Értékes a K-1 szabályrendszerben elért harmadik hely is az oroszok és a portugálok mögött.
Magyar vonatkozású eredmények:
                                                             Semi-contact
Kadett 1 fiú
28 kg.
1.Adam Condron (Írország)
2.Luca Persihini (Olaszország)
3.Viczián Roland (Magyarország, Békéscsabai Lakótelepi SE) Edző:Haba József,Debreczeni Dezső
3.Luca Chioliro (Olaszország)
5.Pallagi Szilárd (Magyarország, Békéscsabai Lakótelepi SE-TopShop)

32 kg.
1.Daiel Georgiev (Bulgária)
2.Riccardo Nordio (Olaszország)
3.Krucsai Gergő (Magyarország,Újkígyósi KBSE) Edző:Debreczeni Dezső
3.Callum Lewis (Nagy-Britannia)

37 kg.
1.Veres Roland (Magyarország, Királyteam Csepel) Edző: Király István
2.Ricardo Bellemo (Olaszország)
3.Sheldon Smallman (Nagy-Britannia)
3.Carmelino D’Ali (Olaszország)

42 kg.
1.Dimitar Vaszilijev (Bulgária)
7.Korpádi Tamás (Magyarország, Királyteam Csepel)

47 kg.
1.Nicola Alabanese (Olaszország)
2.Csák Bence (Magyarország, Békéscsabai Lakótelepi SE) Edző: Gregor László, Debreczeni Dezső
3.Sallay Gábor (Magyarország, Békéscsabai Lakótelepi SE) Edző: Gregor László, Debreczeni Dezső

3.Mihail Emandes (Bulgária)

+47 kg.
1.Opauszki Dávid (Magyarország, Békéscsabai Lakótelepi SE) Edző: Gregor László, Debreczeni Dezső
2.Lorenzo Monteleone (Olaszország)
3.Tadej Kolandre (Szlovénia)
3.Stipe Fistonics (Horvátország)

KadettI leány
37 kg.
1. GraciaMaric (Horvátország)
2.Sofia Ceccarossi (Olaszország)
3.Laurincz Boglárka (Magyarország, Újkígyósi KBSE) Edző: Debreczeni Dezső
3.Lencsés Dorina (Magyarország, Királyteam Csepel) Edző: Király István

42 kg.
1.Karina Nikitina (Írország)
2.Elisa Hoffmann (Németország)
3.Farkas Julianna (Magyarország, Szigetszentmiklós-Tököl SE) Edző: Gnyálin István
3.Anna Boscolo (Olaszország)

47 kg.
1.Berta Rebeka (Magyarország, Királyteam Csepel) Edző: Király István
2.Amber Jones (Nagy-Britanna)
3.Svenja kralinger (Ausztria)
3.Silvia Doria (Olaszország)
6.Spisák Anett (Magyarország, Esztergomi KBSE)

+47 kg.
1.Gál Vivien (Magyarország, Királyteam Csepel) Edző: Király István
2.Katarina Mijat (Horvátország)
3.Stevie Snadden (Nagy-Britannia)
GiuliaBaffelli (Olaszország)

Kadett II korosztály
Fiúk:
42 kg.
1.Nyikolaj Milanov (Bulgária)
2.Dimitar Djakov (Bulgária)
3.Verhás Olivér (Magyarország, Kondor&Controll SE, Szombathely) Edző: Dancsó Zoltán
3.Lorenzo Del Gaudo (Olaszország)

47 kg.
1.Gabrielle Lanzilao (Olaszország)
2.Thomas Evens (Nagy-Britannia)
3.Rohonczi Jenő (Magyarország, Királyteam Csepel) Edző: Király István
3.Eliah Everil (Nagy-Britannia)

57 kg.
1.Petar Pasemics (Bulgária)
2. AthanasiosPanagiotarosz (Görögország)
3.Kiss Roland (Magyarország, Királyteam Csepel) Edző:Király István
3.Ibrahim Leon (Németország)

63 kg.
1.Erdei Brúnó (Magyarország, Királyteam Csepel) edző: Király István
2.Dzejd Dzsenanovics (Bosznia-Hercegovina)
3.Davide Sartori (Olaszország)
3.Stefan Arsov (Bulgária)
8.Varga Martin (Magyarország, Kondor&controll SE, Szombathely)

69 kg.
1.Ryan Marlow (Nagy-Britannia)
2.Riccardo Albanese (Olaszország)
3.Murvai Márton (Magyarország, Királyteam Csepel) Edző: Király István
3.Andreas Kantzourakisz (Görögország)

+69 kg.
1.Nikos Datsolisz (Görögország)
6.Spáth Zoltán (Magyarország, Bp.Árpád DSE)

Lányok
42 kg.
1.Katinka de Clipperer (Belgium)
2.Török Szonja (Magyarország, Királyteam Csepel) Edző: Király István
3.Lucia Cicvara (Horvátország)
3.Soraya Wahjudi (Hollandia)
5.Murvai Lívia (Magyarország, Királyteam Csepel)

50 kg.
1.Sas Viktória (Magyarország, Királyteam Csepel) Edző: Király István
2.Kristin Mizurska (Lengyelország)
3.Martina Lanzilao (Olaszország)
3.Domenica Angelino (Olaszország)

55 kg.
1.Berta Viktória (Magyarország, Királyteam Csepel) Edző: Király István
 2.Carmela Abbate (Olaszország
3.Andela Stanic (Horvátország)
3.Anna Benedetti (Ausztria)

60 kg.
1.Nicole Billa (Ausztria)
6.Szabó Dorina (Magyarország, Királyteam Csepel)

65 kg.
1.Antonella Esposito (Olaszország)
2.Laura Marchesan (Olaszország)
3.Csonka Zsófia (Magyarország, Yoko KBTeam Szeged) Edző: Varga Zsolt
3.Lisa Marie Fritsch (Németország)
5.Liszkai Krisztina (Magyarország, Yoko KBTeam, Szeged)

+65 kg.
1.Shantelle Reid (Nagy-Britannia)
6.Jorcsák Dorina (Magyarország, PTE PEAC RFC Pécs)

Juniorok
Férfiak:
69 kg.
1.Varga László (Magyarország, Királyteam Csepel) Edző: Király István
2.Michalis Kaimatzoglou (Görögorszűág)
3.Eduardo Scolpito (Olaszország)
3.Tilen Zajc (Szlovénia)

79 kg.
1.Petros Konstantinou (Görögország)
2.Veres Alex (Magyarország, Királyteam Csepel) Edző:Király István
3.Edoardo Esposito (Olaszország)
3.Oleg Makarov (Oroszország)

84 kg.
1.Matteo Milani (Olaszország)
2.Aristodimosz Koromilasz (Görögország)
3.Iványi Gábor (Magyarország, Királyteam Csepel) Edző: Király István
3.Gaetano Esposito (Olaszország)

Nők:
50 kg.
1.Veres Mercédesz  (Magyarország, Királyteam Csepel) Edző: Király István
2.Veronica Lanzilao (Olaszország)
3.Jevgenyija Poletova (Orszország)
3.Valeria Utkina (Oroszország)

60 kg.
1.Shauna Bannon (Írország)
2.Katharina Flieser (Németország)
3.Kádas Adrienn (Magyarország, Királyteam Csepel) Edző: Király István
3.Giulia Chinello (Olaszország)

70 kg.
1.Sándor Cintia (Magyarország, Királyteam Csepel) Edző: Király István
2.Eda Ozkanat (Törökország)
3.Claudia Moro (Olaszország)
3.Gemma Upfold (Nagy-Britannia)

+70 kg.
1.Nagy Henrietta (Magyarország, Királyteam Csepel) Edző: Király István
2.Noemi Schmindke (Svájc)
3.Maja Britvics (Horvátország)
3.M.Chiara Parisi (Olaszország)

Kadett I csapat Európa-bajnokság:
1. Magyarország :Laurincz Boglárka (Újkígyós) Szentpéteri Bence , Opauszki Dávid (Békéscsabai Lakótelepi SE) Veres Roland, Berta Rebeka, Korpádi Tamás (Királyteam Csepel) Edzők: Debreczeni Dezső, Király István
2. Bulgária
3. Írország
3.Nagy-Britannia
Kadett II.Csapat Európa-bajnokság
1.Nagy-Britannia
2.Magyarország : Szabó Dorina (KirályTeam),  Berta Viktória(KirályTeam), Erdei Brúnó (KirályTeam, Murvai Márton (KirályTeam ,Rohonczi Jenő (KirályTeam) Edző: Király István,  Novák Norbert (Yokoteam Szeged) Edző: Varga Zsolt
3.Olaszország
3.Bulgária
Junior Csapat Európa-bajnokság
1.Magyarország : Nagy Henrietta, Kádas Adrienn, Veres Alex, Varga László, Szilágyi Sándor, Iványi Gábor Királyteam Csepel) Edző: Király István
                                 
                                   
                                  
                                  
                                                 K-1 szabályrendszer.
51 kg.
1.Joao Pereira (Portugália)
2.Arcus Alexandru (Moldávia)
3.Petrina Pál (Magyarország, Békéscsabai Lakótelepi SE) Edző:Hricsovinyi Károly
3.Magomed Magomedov (Oroszország)
60 kg.
1.Vitalih Snyukov (Oszország)
2.Nyikita Voropajev (Oroszország)
3.Géczei Róbert (Magyarország, Békéscsabai Lakótelepi SE) Edző: Hricsovinyi Károly

63,5 kg.
1.Bakacs Dezső (Magyarország, PTE PEAC RFC Pécs) Edző: Horváth László
2.Uros Todorovics (Szerbia)

Nők:
60 kg.
1.Éltető Daniella (Magyarország, Gönczi Team) Edző:Éltető Péter
2.Claudia Vinagre (Portugália)
Low-kick:
67 kg.
1.Azamat Kusev (Oroszország)
2.Gózon Ádám (Magyarország, Esztergomi KBSE) Edző: Zrínyi Miklós
3.Pavel Kramov (Oroszország)

Kick-light
57 kg.
1.Rizmayer Norbert (Magyarország, Esztergomi KBSE) Edző: Zrínyi Miklós
2.Alekszej Poterjakin (Oroszország)
3.Patrik Tórz (Lengyelország)
3.Todor Hrisztov (Bulgária)

74 kg.
1.Kamil Ruta (Lengyelország)
2.Alexander Djominovsz (Litvánia)
3.Andó Lászó (Magyarország, Békéscsabai Lakótelepi SE) Edző:Gregor László
3.Giunlica Urzi (Olaszország)
6.Petermann Nagy Csaba (Magyarország, Lajos Sport)

+ 94 kg.
1.Richard Beno (Szlovákia)
2.Denisz Sobolev (Ukrajna)
3.Farkas Ádám (Magyarország, Kondor &Controll SE) Edző: Dancsó Zoltán

Nők
50 kg.
1. Makó Evelin (Magyarország, Makó BUDO SE) Edző: Makó János
2.Jelena Vitkovics (Bosznia-Hercegovina)
3.Ewelina Kania (Lengyelország)
65 kg.
1. Tombácz Tímea (Magyarország, Makó BUDO SE) Edző: Makó János
2.Teodóra Sztojanova (Bulgária)
3.Kornelia Kieloch (Lengyelország)

Light-contact

Kadett II.
Fiúk:
42 kg.
1.Antonis Zaimakis (Görögország)
2.David Durma (lengyelország)
3.Mézes Dávid (Magyarország, Békéscsabai Lakótelepi SE) Edző: Debreczeni Dezső, Gregor László
3.Engelbrecht Ádám (Magyarország, Esztergomi KBSE) Edző:Olasz Attila

47 kg.
1.David Pintore (Olaszország)
2.Achmad Illias (Magyarország, Szigetszentmiklós-Tököl SE) Edző:Gnyálin István
3.Eliah Everil (Nagy-Britannia)
3.Erik Niznik (Szlovákia)

52 kg.
1.Anatolij Sukinyin (Oroszország)
2.Berczi Ábel (Magyarország, Békéscsabai Lakótelepi SE) Edző: Hricsovinyi Károly
3.Vlagyiszlav Sajukov (Oroszország)
3.Sebastian Boniuk (Lengyelország)
7.Lukács Dániel (Magyarország, Szigetszentmiklós-Tököl SE)

57 kg.
1.Ivan Fuks (Oroszország)
2.Zsolt Osadan (Szlovákia)
3.Szabó Z. Dominik (Magyarország, Zoltek SE) Edző: Zrínyi Miklós, Szántó Sándor, Hirsch Viktor
3.Giordano Appoloni (Olaszország)
6.Kádas Gábor (Magyarország, Békéscsabai Lakótelepi SE)

63 kg.
1.Stefan Judenszkij (Oroszország)
7.Varga Martin (Magyarország, Kondor&Controll SE, Szombathely)

69 kg.
1.Alekszej Zsigulov (oroszország)
2.Robert Basara (Horvátország)
3.Gács Kristóf (Magyarország, Titán KBSE) Edző: Juhász Gábor
3.Mattia Pintaudia (Olaszország)
8.Nardelotti Zoltán (Magyarország, Esztergomi KBSE)

Lányok
50 kg.
1.Nicole Huntington (Nagy-Britannia)
7.Gremen Petra (Magyarország, Szigetszentmiklós-Tököl SE)

55 kg.
1.Aine Leonard(Írország)
2.Andela Stanic (Horvátország)
3.Ébelle Fruzsina (Magyarország, Esztergomi KBSE) Edző: Zrínyi Miklós
3.Vicenza Petrovic (Németország)
7.Elszaszer Kitti (Magyarország, Szigetszentmiklós-Tököl SE)
.
65 kg.
1.Iva Forkapa (Horvátország)
2.Poroszlai Ramóna (Magyarország, Hegyesi SE Füzesgyarmat) Edző: Gasparik Róbert
3.Natalia Turchan (Lengyelország)
3.Liszkai Krisztina (Magyarország, Yoko Team Szeged) Edző: Varga Zsolt

 +65 kg.
1.Chantelle Reid (Nagy-Britannia)
7.Jorcsák Dorina (Magyarország, PTE PEAC RFC Pécs)

Junior
57 kg.
1.Damiano Tramontana (Olaszország)
6.Rizmayer Norbert (Magyarország,Esztergomi KBSE)

63 kg.
1.Des Leonard Junior (Írország)
2.Pesti Benedek (Magyarország, Szeged Tigers SE) Edző: Kovács Sándor
3.Andrej Stolbov (Oroszország)
3.Macej Kadciora (Lengyelország)
5.Elszaszer Dávid (Magyarország, Szigetszentmiklós-Tököl SE)

69 kg.
1.Nejc Gazvoda (Szlovénia)
5.Bitó Arnold (Magyarország, Titán KBSE)

74 kg.
1.Marko Opsivac (Horvátország)
2.Kasper Critry (Lengyelország)
3.Andó Lászó (Magyarország, Békéscsabai Lakótelepi SE) Edző:Gregor László
3.Per KristofferDombe (Norvégia)

94 kg.
1.Richard Beno (Szlovákia)
2.Hegedűs Dávid (Magyarország, Bp.Árpád DSE) Edző:Balázs Imre
3.Farkas Ádám (Magyarország, Kondor&Controll SE, Szombathely) Edző: Dancsó Zoltán
3.Sercan Goktas (Törökország)

NŐK
50 kg.
1.Lily De la Cour (Írország)
2.Makó Evelin (Magyarország, Makó BUDO SE) Edző: Makó János
3.Semiha Emir (Törökország)
3.Marija Ignatyeva (Oroszország)

60 kg.
1.Shauna Bannon (Írország)
5.Olajos Enikő (Magyarország, Szigetszentmiklós-Tököl SE)

65 kg.
1.Blanka Sindlerova (Csehország)
2.Alena Sejanova (oroszország)
3.Hatice Coskun (Törökország)
3.Tombácz Tímea (Magyarország, Makó BUDO SE) Edző: Makó János

Forrás: Gregor László

Posted by | View Post | View Group

Leave a reply