Junior és Felnőtt full-contact, low-kick és K1.-Magyar Bajnokság I. forduló

kickbox.jpg

Pécsváradon, a Sportcsarnokban rendezték meg a Magyar Kick-box Szakszövetség 2010 évi ringes országos bajnokságának első fordulóját, amelyre 18 klubból 140 versenyző nevezett.

A junior korosztálynál a tét a bajnoki döntőbe jutás volt, míg a felnőtteknél még egy második forduló dönt a fináléba jutásról. Több nagy csata alakult ki, ami reményteli az idei versenyszezont tekintve. Az idén a felnőttek Európa-bajnokságon vehetnek részt. Athénban novemberben a full-contact, míg az azerbajdzsáni Baku-ban októberben a low-kick és a K-1 küzdelmeit rendezik meg. Az utánpótlás korosztály idei világbajnokságának szeptemberben belgrád ad otthont.

Eredmények

Junior:

K1
          57Kg
I. Orsós Richárd Veszprém
II. Kosztics József PTE PEAC RFC
III. Farkas Norbert PTE PEAC RFC
          60Kg
I. Bakacs Dezső PTE PEAC RFC
II. Bencsics Patrik Sopron
III. Németh Ádám Gönczi team
67 Kg
I. Fenyves Richárd Küzdősport SE
II. Sándor András Küzdősport SE
III. Tóth Ákos PTE PEAC RFC
III Millei Norbert PTE PEAC RFC
          75Kg
I. Kakasi Dominik Veszprém
II. Dojcsák Bence Miskolc
III. Nagy Dániel Békéscsaba
III. Czakó Ferenc Küzdősport SE
        +70Kg
I. Lőrincz Inez PTE PEAC RFC
II. Sós Krisztina PTE PEAC RFC
          Low-kick
          60Kg
I. Rácz Krisztián Kabai Fontana
II. Gyetvai Ádám Esztergom KBSE
III. Géczei Róbert Békéscsaba
           81Kg
I. Kiss Máté Tigers
II. Szakács Krisztián PTE PEAC RFC
III. Salamon Roland PTE PEAC RFC
         Full-contact
            52Kg
I. Papp Dorottya PTE PEAC RFC
II. Kocsis Bianka Esztergom KBSE
            71Kg
I. Kelemen Erik Fontana
II. Szilágyi Dávid Kabai Fontana
             81Kg
I. Szép Ferenc Király Team
II. Hertlik Péter Esztergom KBSE

           Felnőtt:
              K1
              57Kg
I. Bodacz Patrik PTE PEAC RFC
II. Sárkőzi Olivér Tatabánya
III. Kovács Béla Gönczi team
              60Kg
I. Sárdi Tamás PTE PEAC RFC
II. Péntek Ádám Veszprém Thai
              60Kg
I. Udvaros Gitta Veszprém Thai
II. Orosz Andrea PTE PEAC RFC
III. András Nikoletta Mega Tech
             63, 5Kg
I. Erdősi Attila Re Gym
II. András Péter Tatabánya
III. Albrecht Péter Szentendre
III. Szilágyi Arnold Veszprém Thai
              67Kg
I. Grónai Sándor Bulls SE
II. Sipos Ádám Miskolc
              70Kg
I. Dobos Zsuzsanna Sopron
II. Szabó Bernadett Bulls Se
              71Kg
I. Oli Márk Re Gym
II. Tavaszi Péter Fontana
III. Rozor Gergely Szentendre
III. András Péter Tatabánya
               75Kg
I. Szemes Patrik Tatabánya
II. Kávási Mihály Fontana
III. Asztalos János PTE PEAC RFC
III. Koncsek Viktor Veszprém Thai
                81Kg
I. Hosszú Ferenc Fontana
II. Hámori Árpád Gönczi team
                 86Kg
I. Marlók Solt Re Gym
II. Vojnic Tunic Vlatkó Bulls SE
III. Szabó Csaba Twins GYM
III. Hamusics Gergely Veszprém Thai
                 91Kg
I. Dicku Péter Re Gym
II. Dobos Gergely Veszprém Thai
                +91Kg
I. Paulovics Máté Re Gym
II. Tomacsek Dávid Re Gym
III. Balla Zsolt Kabai Fontana
               Low-kick
               56Kg
I. Szabó Cserbán Renáta PTE PEAC RFC
II. Erdei Nikolett PTE PEAC RFC
               71Kg
I. Vársony Márton Twins GYM
II. Meszlényi Gyula Tigers
III. Vinis Zoltán Kaba Fontana
III. Magyar Gábor
                 81Kg
I. Szőke Róbert Kaba Fontana
II. Magyar János Kaba Fontana
III Balogh Dávid Fontana
III. Kovács Sándor Tigers
            Full-contakt
                57Kg
I. Kiss Gábor PTE PEAC RFC
II. Kun Márk Sopron
               60Kg
I. Buják Tamás Esztergomi KBSE
II. Kiss Szixtusz Sámuel Kabai Fontana
               65Kg
I. Vörös Viktória Bulls Se
II. Temleitner Krisztina Esztergomi KBSE
III. Veleczki Zsuzsanna Hunyadi
                   71Kg
I. Benedek Zsolt Békéscsaba
II. Laszák Zoltán Szigetszentmiklós
III. Micskó Sándor Hunyadi
                   75Kg
I. Szabó László Békéscsaba
II. Dinnyés Zoltán Beremend
III. Palanovics Tamás PTE PEAC RFC
III. Gordos Tibor Dinamika

XLsport –
Forrás: Gregor László

Posted by | View Post | View Group

Leave a reply