III. Tüske Kupa, Debrecen: Eredmények

image

Kitűnő hangulatú gálát rendezett a debreceni Hódos Imre sportcsarnokban az MMA Országos Szövetség és a debreceni Pitbullok.

 

III. TÜSKE KUPA EREDMÉNYEI

1.Kutsa Dénes                  vs                   Komár Dávid       -40 kg, 3×2 perc
/MMA Szövetség Budapest/                          /MMA Szövetség Budapest/
2. Guzsván Péter                            vs  Nyíri Bence               -75 kg 3×3 perc     

/Jóni Team Szigethalom/                  /Pitbull Fighters Debrecen/
3. Kiss Róbert                               vs           Ormándi Márk       -63 kg   3×3 perc
  /MMA Szövetség Budapest/                /Ötelem Wushu SE. Budapest/

-76 kg nyolcas torna negyeddöntői  2×5 perc

4. Hötcht Ferenc          vs                Furkó László
/Ötelem Wushu SE. Budapest/                 / Fehérló Fiai Budapest/
 5. Bozsányi Andor              vs           Fúró Richárd             
     /Dunaharaszti Kempo SE/             /Gönczi Team Nyíregyháza/                        
6. Topánka Szilárd                 vs                 Bézi Ferenc               
/Dunaharaszti Kempo SE /                   /Pitbull Fighters Debrecen/
7. Szombat Patrik                          vs                  Budecsi Maxim
/Dunaharaszti Kempo SE/                            /Románia/
8. Horváth Botond                    vs                  Kálucz Martin    -86 kg   2×5 perc
/ Jóni Team Szigethalom/                   /Pitbull Fighters Debrecen/
9. Zoran Dod                                 vs     Kertész László       -84 kg   2×5 perc
/ Horvátország/                                  /MMA Szövetség Budapest/
10. Harsányi József                 vs            Szűcs István             -84 kg   2×5 perc
 /Patai Gladiátor Team Pécs/                  /MMA Szövetség Budapest/  
11. Mózsi Attila                     vs            Horváth Botond           -86 kg  2×5  perc
/MMA Szövetség Budapest/                       / Jóni Team Szigethalom
12. Rádi Richárd                            vs      Fényes Zsolt           -70kg    2×5  perc
/Patai Gladiátor Team Pécs/               /Pitbull Fighters Debrecen/

-76 kg döntő

13. Furkó László                          vs                Szombat Patrik          2×5 perc                
/ Fehérló Fiai Budapest/                               /Dunaharaszti Kempo SE /                  
14. Mózsi Attila                         vs                  Kálucz Martin         2×5 perc
/MMA Szövetség Budapest/                          /Ptbull Fighters Debrecen/
15. Sós Tibor                                vs      Mikka Knezsevics  +93 kg  2×5 perc
/Dunaharaszti Kempo SE/                            /Horvátország/
16. Dário Krozsevics                       vs       Felföldi Szabolcs        -84 kg 2×5  perc
 / Horvátország/                                           /Dunaharaszti Kempo SE/
17. Denis Pocatilov                   vs       Soltész László                -84 kg  2×5  per
 / Moldávia/                                                   /Pitbull Fighters Debrecen/

Leave a reply

Ez a weboldal az Akismet szolgáltatását használja a spam kiszűrésére. Tudjunk meg többet arról, hogyan dolgozzák fel a hozzászólásunk adatait..