8. Küzdelmek Éjszakája – párosítás

image

Szeptember 21.-én szombaton kerül megrendezésre a küzdelmek éjszakáját immár nyolcadik alkalommal. Ahogy már tavaly is így most is ketrecben fognak pörögni a mérkőzések, három féle szabályrendszerben.
A párosítás, és a program:

1. mérkőzés: Kovács Dominik ( Dunaharaszti Kempo Sport ) vs.
Fodor István ( Dunaharaszti Kempo Sport )

Kempo B 2×1.5

 2. mérkőzés: Atieh Emad ( Fight Klub Margita Románia ) vs.
Kiss Dániel ( Fighting Kempo Esztergom )

Amatőr MMA 3×2

 3.mérkőzés:  Berki Renátó ( Pit bull Team Ózd ) vs.
Döme János ( Bősi Kempo Klub Szlovákia )

Kempo B 2×2

HIVATALOS MEGNYITÓ

 4.mérkőzés: Daniel Crnojvics ( Liponljani Szerbia ) vs.
László Tamás ( Dunaharaszti Kempo Sport 

Amatőr MMA 3×2

 5.mérkőzés: Nagy Gábor ( Tekwondo és MMA Klub Eger ) vs.
Nagy Dominik ( Fighting Kempo Esztergom )

Amatőr MMA 2×3

 6.mérkőzés: Sípos Norbert ( Aladin Hero Team Románia ) vs.
Horváth Benjámin ( Dunaharaszti Kempo Sport )

Amatőr MMA mérkőzés 3×3

 7.mérkőzés: Quatanne Bogdan ( Metalbox Arad Románia ) vs.
Sánta Márk ( Fight Klub Margita Románia )

Amatőr MMA 3×3

BEMUTATÓ

SZÜNET    

FELNŐTTEK
       

8.mérkőzés: Nagy István ( Bősi Kempo Klub Szlovákia ) vs.
Schek Csaba ( Fight Klub Margita Románia )

Amatőr MMA 3×3

9.mérkőzés: Nagy Dávid ( Bősi Kempo Klub Szlovákia ) vs.
Csucsak János ( Aladin Hero Team Románia )

Amatőr MMA 3×3

10.mérkőzés: Gulácsi Norbert ( Aladin Hero Team Románia )
vs. Szepesi Gergely József ( Wendigo Team )

Amatőr MMA 3×3

11.mérkőzés: Kállai Dániel ( Red Corner ) vs. Sztjepan
Paszka ( Kempo Klub Impact Nasice Horvátország )

Kempo A 3×2

12.mérkőzés: Alter Milán ( Tekwondo és MMA Klub Eger ) vs.
Borsi Imre ( Fight Klub Margita Románia )

Amatőr MMA 3×3

13.mérkőzés: Német Dávid ( Wendigo Team ) vs. Szolomayer
László ( Pit bull Team Ózd )

Amatőr MMA 3×3

BEMUTATÓ

SZÜNET

PROFI MÉRKŐZÉSEK

14.mérkőzés: Jancek Alexandru ( Metalbox Arad Románia ) vs.
Dalibor Gligics ( Obilics Dubica Bosznia Hercegovina )

Profi MMA 2×5

15.mérkőzés: Szombat Patrik ( Dunaharaszti Kempo Sport ) vs.
Milan Macura ( MMA Team Banja Luka Bosznia Hercegovina )

Profi MMA
2×5                   

16.mérkőzés: Káluc Martin ( Hungarian Pitbull Fighters ) vs.
Nikola Kuprivica ( MMA Team Banja Luka Bosznia Hercegovina )

Profi MMA
2×5                   

KÉT FŐMÉRKŐZÉS

17.Mérkőzés: Breb Sergiu ( Metalbox Arad Románia ) vs.
Szlavisa Koics ( MMA Team Banja Luka Bosznia Hercegovina )

Profi MMA
2×5                    

18.Mérkőzés: Fal Omár ( Metalbox Arad Románia ) vs. Sós
Tibor ( Dunaharaszti Kempo Sport )

Profi MMA 2×5   

Felföldi Szabolcs

                                                                                         

Leave a reply